Wakacje w Japonii? Kup tani bilet lotniczy już dzisiaj!

Marzy Ci się odpoczynek? Zainteresowała Cię Japońska kultura?

Kup tanie bilety lotnicze do Japonii i leć jeszcze tego lata!

Dlaczego akurat Japonia stałą się ostatnio popularnym kierunkiem na spędzanie urlopu? Ponieważ jest to wyjątkowy kraj, odwiedzany każdego roku przez tysiące turystów. Piękne parki i zachwycające widoki przyciągają ludzi z różnych zakątków świata.

Dlaczego warto wybrać się do serca Kraju Kwitnących Wiśni?

Gdzie najczęściej wybierają się Polscy wczasowicze? Swoje bilety lotnicze "bookują" najczęściej, aby spędzić Wczasy w Bułgarii oraz skorzystać z wycieczki do Turcji to wciąż jedne z najpopularniejszych kierunków wśród naszych rodaków. Na popularności coraz bardziej zyskuje Japonia. Celem ich podróży do Kraju Kwitnącej Wiśni często bywa stolica tego niezwykłego kraju, czyli oczywiście Tokio. Miasto, które łączy w sobie zatłoczone ulice wypełnione ludźmi oraz spokojne miejsca, w których można wypocząć nie obawiając się kolejek, krzyków i hałasów.

W Japonii jest dokładnie tak jak na filmach – ulice są pełne ludzi i telebimów

Dzielnica Shibuya, w której znajduje się światowej sławy skrzyżowanie znane z niezwykle dużego ruchu, prawdopodobnie największego na świecie. Tysiące ludzi przechodzących uliczkami każdego dnia, telebimy oraz kolorowe reklamy – to niezwykłe uczucie być częścią tego tłumu. Harajuku i Takeshita Dori, to następne miejsce z kategorii szalonych, głośnych i zatłoczonych. Jednak ta uliczka znana jest przede wszystkim z butików modowych, do których zjeżdżają nie tylko turyści, ale również mieszkańcy całej Japonii.

Spokojne zakątki Tokio

Głośna i nowoczesna stolica Japonii skrywa również ciche i spokojne miejsca, w których można wypocząć. W samym centrum Tokio znajduje się pałac oraz ogrody cesarskie. Piękne i ogromne ogrody, które zachwycają nie tylko różnorodną roślinnością, ale również ciszą i spokojem, który tam panuje nawet w sezonie wakacyjnym. Równie pięknym i ciekawym obszarem jest park Shinjuku Gyoen. W tym miejscu można spokojne pospacerować, zrelaksować się i odpocząć. Park składa się z trzech typów ogrodów: japońskiego, angielskiego oraz francuskiego. Równie znanym i pięknym parkiem jest Ueno, który znajduje się w pobliżu stacji kolejowej. To miejsce usytuowane w Tokio potwierdza stwierdzenie, że Japonia to Kraj Kwitnącej Wiśni. W tym ogrodzie znajduje się kilkaset drzew wiśni, które w czasie, kiedy kwitną zachwyca wszystkich turystów.